Yazarın Endişesi - Söyleşi

Yazarın Endişesi - Söyleşi

     Bir süredir İstanbul Kültür Sanat Vakfı ve Doğan Kitap işbirliği ile düzenlenen söyleşiler serisi, sevdiğimiz yazarlarla buluşma imkanı sunmaya devam ediyor.
     İstanbul’un sanat denince akla gelen ilk mekanlardan biri olan Salon İKSV’de düzenlenen bu söyleşilerin ocak ayı konukları, ülkemizin sevilen sanatçılarından Ercan Kesal ve Yavuz Ekinci.

     Kendi Işığında Yanan Adam, Evvel Zaman, Aslında… , Zamanın İzinde, Bozkırda Bir Gece Yarısı, Cin Aynası, Nasipse Adayız ve Peri Gazozu isimli kitaplarıyla okurların kalbinde ve kitaplığındaki yerini her geçen gün arttıran Ercan Kesal’ın katılacağı söyleşinin diğer katılımcısı ise Yavuz Ekinci.

      Doğan Kitap’ın yazarlarından biri olan Yavuz Ekinci; Meyaserin Uçuşu, Sırtımdaki Ölüleri Bana İsmail Deyin, Tene Yazılan Ayetler, Cennetin Kayıp Toprakları, Rüyası Bölünenler, Amar ve Sara, Günün Birinde ve Peygamberin Endişesi isimli kitaplarıyla sadık bir okuyucu kitlesine sahip. 

     Usta iki kalemi bir araya getiren etkinlik 29 Ocak Salı günü, Salon İKSV’de saat 20:00’da gerçekleşecek.
     Katılımın ücretsiz olduğu “Yazarın Endişesi” söyleşisine katılmak için rezervasyon yaptırmalısınız. Rezervasyon için tıklayınız.

Yayınlanma Tarihi: 17 Ocak 2019
Etiketler:

kitap mimarı, edebiyat haberi, söyleşi, yazarın endişesi, ercan kesal, yavuz ekinci, salon iksv, doğan kitap

Son Haberler

17. Bursa Kitap Fuarı

17. Bursa Kitap Fuarı

     Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl 17.si düzenlenecek olan Bursa Kitap Fuarı’nın ziyaret tarihleri belli oldu.


5. Karadeniz Kitap Fuarı

5. Karadeniz Kitap Fuarı

     Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl 5.si düzenlenecek olan Karadeniz Kitap Fuarı’nın ziyaret tarihleri belli oldu.

    &n

Yazarın Endişesi - Söyleşi

Yazarın Endişesi - Söyleşi

     Bir süredir İstanbul Kültür Sanat Vakfı ve Doğan Kitap işbirliği ile düzenlenen söyleşiler serisi, sevdiğimiz y