Eskişehir Kitap Fuarı 11-16 Aralık

Eskişehir Kitap Fuarı 11-16 Aralık

Tüyap Fuarcılık’ın 30 yılı aşkın süredir İstanbul’da düzenlediği ve okuyucular için gelenek haline gelen Kitap Fuarı bu yıl ilk kez Eskişehirli kitap okuyucularıyla buluşacak.

11 Aralık 2018 tarihinde ziyaretçilere kapılarını açacak fuar Eskişehir Ticaret Odası, TÜYAP Fuar Merkezi’nde ücretsiz gezilebilir. 10 – 16 Aralık 2018 tarihleri arasında, bir hafta süreyle ziyarete açık olacak fuarın okuyucuların yoğun ilgisiyle karşılaşacağı tahmin ediliyor.

Yerli, yabancı bir çok yayınevinin, süreli yayınların, imza günlerinin, panellerin ve çeşitli etkinliklerin yer alacağı fuarı 10-15 Aralık’ta sabah 10:00 akşam 19:30 saatleri arasında, fuarın son günü olan 16 Aralık’ta ise 10:00 – 19:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

Eskişehir Kitap Fuarı’nın resmi etkinlik rehberi henüz yayınlanmadı ama ilerleyen günlerde imza günleri ve etkinlik programının güncel halini sizlerle paylaşacağız. Şimdiden Eskişehirli kitap kurtlarına keyifli fuarlar dileriz!

Yayınlanma Tarihi: 30 Kasım 2018
Etiketler:

fuar, kitap fuarı, eskişehir, tüyap

Son Haberler

17. Bursa Kitap Fuarı

17. Bursa Kitap Fuarı

     Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl 17.si düzenlenecek olan Bursa Kitap Fuarı’nın ziyaret tarihleri belli oldu.


5. Karadeniz Kitap Fuarı

5. Karadeniz Kitap Fuarı

     Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl 5.si düzenlenecek olan Karadeniz Kitap Fuarı’nın ziyaret tarihleri belli oldu.

    &n

Yazarın Endişesi - Söyleşi

Yazarın Endişesi - Söyleşi

     Bir süredir İstanbul Kültür Sanat Vakfı ve Doğan Kitap işbirliği ile düzenlenen söyleşiler serisi, sevdiğimiz y