1. Kitap Fuarı İstanbul – Zorlu PSM“Şehrin merkezinde yeni nesil kitap fuarı!” sloganıyla ilan edilen 1. Kitap Fuarı, İstanbul Zorlu Center’da yer alan Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşecek ve okuyuculara tam 10 gün boyunca yazarlarla buluşma şansı tanıyacak.

Bu yıl ilk kez düzenlenen fuarın katılımcı sayısı emsallerine göre az olsa da, neredeyse her okurun kitaplığında geniş yer edinen pek çok yayınevi katılımcı listesinde yer alıyor.
Ayrıntı, Can Yayınları, Doğan Kitap, Elma Yayınları, İş Bankası Kültür, Koridor, Martı ve Yapı Kredi Yayınları gibi geniş okur kitleleri tarafından sevilen yayınevlerinin katılacağı fuar 10 gün sürecek.

11 Ocak 2019 ve 20 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek 1. Kitap Fuarı İstanbul’u 10:30 - 21:30 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz. Sadece fuarın son günü olan 20 Ocak’ta ziyaret saati 10:30-20:30 olarak ayrıca sınırlandırılmış.

1. Kitap Fuarı’nı ziyaret etmeyi düşünen kitap okurlarının dikkat etmesi gereken belki de tek husus etkinliğin ücretli olması. Etkinlik alanında bulunan gişelerden ya da etkinlik sitesindeki bağlantı üzerinden fuar biletinizi; Tam için 15 TL, Öğrenci için 7.50 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Ulaşım açısından İstanbul’un en rahat noktasında yer alan Zorlu PSM’de düzenlenen fuarın katılımcı listesi ve etkinlik takvimine ulaşmak ve bilet almak için tıklayınız.

Etiketler: kitap fuarı, edebiyat etkinlik, imza günü, istanbul kitap fuarı, zorlu psm

BUNLARA DA BİR GÖZ ATIN

1. Kitap Fuarı İstanbul – Zorlu PSM

“Şehrin merkezinde yeni nesil kitap fuarı!” sloganıyla ilan edilen 1. Kitap Fuarı, İstanbul Zorlu Center’da yer alan Zorlu Performans Sanatl

Eskişehir Kitap Fuarı 11-16 Aralık

Tüyap Fuarcılık’ın 30 yılı aşkın süredir İstanbul’da düzenlediği ve okuyucular için gelenek haline gelen Kitap Fuarı bu yıl ilk kez Eskişehirli kitap o

Çukurova 12. Kitap Fuarı | 5-13 Ocak 2019

Edebiyat Haberleri: Çukurova 12. Kitap Fuarı 5-13.01.2019

Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl 12.si düzenlenecek olan Çukurova